Kim jesteśmy?

Witamy na stronie naszego gabinetu. Łącząc najnowszą wiedzę i dostępne technologie chcemy zapewnić Państwu kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie. Staramy się by każda wizyta przebiegała w miłej i przyjemnej atmosferze. Naszą ideą było stworzenie otoczenia odbiegającego od standardowego wyglądu gabinetu, stąd eleganckie i nowoczesne wnętrza zaaranżowała projektantka Aleksandra Pietrzak. Pacjent może się w nich maksymalnie zrelaksować i poczuć komfortowo.

Nasz zespół

Magdalena Góźdź

Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.W trakcie studiów odbyła praktyki w klinice stomatologicznej w Szwecji.. W swojej praktyce zawodowej szczególnie interesuje się stomatologią estetyczną, protetyką. Ma świetne podejście do małych pacjentów, to praca z dziećmi dostarcza jej zawodowej satysfakcji. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach

Magdalena Góźdź

Lekarz dentysta

Katarzyna Komar

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz absolwentka Kujawsko Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.Zajmuje się zabiegami profilaktycznymi, estetycznymi oraz opieką nad małym pacjentem.Jej podejście do pacjenta jest przyjazne i pełne empatii.Poprzez wizyty adaptacyjne wprowadza dzieci w zaczarowany świat stomatologii.Nieustannie poszerza swoją wiedzę przez udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Katarzyna Komar

Higienistka stomatologiczna

Cecylia Ograbek

Cecylia Ograbek

Asystentka stomatologiczna

Nasze gabinety

Pracujemy na sprzęcie oraz materiałach wysokiej jakości. Posiadamy unity renomowanej szwajcarskiej firmy Stern Weber oraz nowoczesny sprzęt stomatologiczny: rentgen, endometry, lupy stomatologiczne, kamerę wewnątrzustną etc.

Chcesz się umówić na wizytę? Skontaktuj się z nami!