Kim jesteśmy?

Witamy na stronie naszego gabinetu. Powstał on z inicjatywy dwóch młodych, pełnych pasji dentystek: Magdaleny Góźdź i Doroty Domachowskiej. Łącząc najnowszą wiedzę i dostępne technologie chcemy zapewnić Państwu kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie. Staramy się by każda wizyta przebiegała w miłej i przyjemnej atmosferze. Naszą ideą było stworzenie otoczenia odbiegającego od standardowego wyglądu gabinetu, stąd eleganckie i nowoczesne wnętrza zaaranżowała projektantka Aleksandra Pietrzak. Pacjent może się w nich maksymalnie zrelaksować i poczuć komfortowo.

Nasz zespół

Magdalena Góźdź

Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.W trakcie studiów odbyła praktyki w klinice stomatologicznej w Szwecji.. W swojej praktyce zawodowej szczególnie interesuje się stomatologią estetyczną, protetyką. Ma świetne podejście do małych pacjentów, to praca z dziećmi dostarcza jej zawodowej satysfakcji. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach

Magdalena Góźdź

Lekarz dentysta

Dorota Domachowska

Swoją karierę zawodową rozpoczęła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Po ukończeniu studiów odbyła staż podyplomowy w szpitalu w Poznaniu, w poradni stomatologicznej. Doskonaliła się w tym czasie na wielu indywidualnych kursach pod okiem specjalistów w Poznaniu i Bydgoszczy. Pasjonuje się protetyką, stomatologią estetyczną i endodoncją. Ma również doskonały kontakt w małymi pacjentami. Praca z dziećmi stanowi dużą część jej codziennej praktyki. Bezustannie doskonali swoje kwalifikacje na kursach u polskich jak i zagranicznych wykładowców.

Dorota Domachowska

Lekarz dentysta

Katarzyna Komar

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz absolwentka Kujawsko Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.Zajmuje się zabiegami profilaktycznymi, estetycznymi oraz opieką nad małym pacjentem.Jej podejście do pacjenta jest przyjazne i pełne empatii.Poprzez wizyty adaptacyjne wprowadza dzieci w zaczarowany świat stomatologii.Nieustannie poszerza swoją wiedzę przez udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Katarzyna Komar

Higienistka stomatologiczna

Ilona Witek

Absolwentka podyplomowego studium dla higienistek stomatologicznych,które ukończyła z wyróżnieniem. Praktykuje zawód od ...lat. Wykonuje zabiegi usuwania kamienia i piaskowania dbając o piękny i czysty uśmiech naszych pacjentów. Dzięki wspaniałemu kontaktowi z dziećmi zapoznaje je z gabinetem podczas wizyt adaptacyjnych. Dodatkowo zajmuje się profilaktyką wśród najmłodszych. By zachować swoje umiejętności na najwyższym poziomie uczestniczy w kursach dla higienistek.

Ilona Witek

Higienistka stomatologiczna

Cecylia Ograbek

Cecylia Ograbek

Asystentka stomatologiczna

Nasze gabinety

Pracujemy na sprzęcie oraz materiałach wysokiej jakości. Posiadamy unity renomowanej szwajcarskiej firmy Stern Weber oraz nowoczesny sprzęt stomatologiczny: rentgen, endometry, lupy stomatologiczne, kamerę wewnątrzustną etc.

Chcesz się umówić na wizytę? Skontaktuj się z nami!